22.05.2017
Списак кандидата који су стекли услов за полагање провере физичке способности 2017. године

 


СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ СУ СТЕКЛИ УСЛОВ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРОВЕРЕ ФИЗИЧКЕ СПОСОБНОСТИ 25.05.2017.Г



Редни
bр.
Број пријаве
Презиме и име
1.       
002
Чарапић Олга
2.       
003
Милетић Ђурђина
3.       
008
Марјановић Дајана
4.       
009
Којић Љубина
5.       
010
Крстић Селена
6.       
012
Илић Милица
7.       
013
Аризановић Сања
8.       
014
Васиљевић Тамара
9.       
016
Рајчевић Исидора
10.  
017
Сарвановић Данка
11.  
018
Драшковић Марија
12.  
022
Вукотић Јована
13.  
026
Лопатић Теодора
14.  
027
Гавриловић Маја
15.  
034
Ђокић Дијана
16.  
035
Јанковић Јована
17.  
037
Минић Дијана
18.  
039
Лилић Кристина
19.  
040
Милосављевић Тамара
20.  
042
Шмигић Јована
21.  
043
Растић Мелка
22.  
044
Маврић Белма
23.  
051
Радосављевић Ивана
24.  
052
Мијатовић Тамара
25.  
054
Димић Јована
26.  
059
Варсаковић Сања
27.  
062
Нехез Тамара
28.  
065
Медић Драгана
29.  
068
Митевски Анастасиа
30.  
069
Пешић Милица
31.  
070
Рајић Наташа
32.  
072
Ковачевић Милица
33.  
076
Суботић Јована
34.  
077
Младеновић Милица
35.  
078
Жабић Катарина
36.  
079
Андрић Милица
37.  
080
Лакетић Драгана
38.  
083
Јевтић Зорана
39.  
084
Бељански Исидора
40.  
085
Јанковић Зорица
41.  
086
Дамјановић Бојана
42.  
087
Марковић Драгана
43.  
088
Кнежевић Марина
44.  
089
Малетић Нађа
45.  
093
Петровић Невена
46.  
094
Петковић Мина
47.  
096
Николић Катарина
48.  
097
Михајловић Марија
49.  
098
Миљковић Наталија
50.  
100
Марић Вања
51.  
101
Маринков Милица
52.  
103
Јовић  Миљана
53.  
107
Ранђеловић Миљана
54.  
108
Рајчић Анђела
55.  
110
Божановић Марија
56.  
112
Вучковић Наталија
57.  
113
Гогић Валентина
58.  
117
Зонић Јована
59.  
118
Илић Марија
60.  
119
Ристић Јована
61.  
120
Ристић Марија
62.  
121
Сарић Јелена
63.  
122
Станков Ивона
64.  
125
Томић Анђела
65.  
127
Филиповић Милена
66.  
129
Цветковић Наталија
67.  
131
Шћопић  Маша
68.  
133
Карановић Снежана
69.  
134
Апостоловић Бранислава
70.  
135
Јаћимовић Милица
71.  
136
Јовановић Јелена
72.  
138
Антонић Анђела
73.  
139
Табанџелић Јована
74.  
141
Милошевић Татјана
75.  
144
Митровић Тања
76.  
145
Стојанчић Селена
77.  
148
Ђурић Јелена
78.  
001
Карановић Коста
79.  
015
Симић Лазар
80.  
019
Ђокић Петар
81.  
020
Дикић Иван
82.  
028
Милорадовић Илија
83.  
029
Филиповић Немања
84.  
031
Стојановић Филип
85.  
041
Углић Махмуд
86.  
067
Ивановић Никола
87.  
074
Мијук Урош
88.  
081
Селаковић Виктор
89.  
090
Регојевић Душан
90.  
102
Костић Дарко
91.  
114
Грујић Александар
92.  
123
Станојевић Никола
93.  
124
Танасијевић Никола
94.  
126
Туњић Лука
ФАКУЛТЕТ
Историјат
Циљ школовања
Универзитет одбране
Организација
Самоевалуација
Акредитација
Документа
ДЕЛАТНОСТИ
Образовна
Научно - истраживачка
Здравствена
Издавачка
СТУДИЈЕ
Основне струковне
Интегрисане академске
Специјалистичке
Докторске
Здравствена струка и ужа специјализација
Програми усавршавања
НАСТАВНИЦИ И САРАДНИЦИ
Наставници
Сарадници
Избор наставника и сарадника
УПИС
Интегрисане академске студије
Специјалистичке студије
Докторске
Здравствена струка и ужа специјализација
Програми усавршавања
Архива
КАДЕТИ
Организација
Живот и рад
Кадетски парламент
Огласна табла
МЕДИЈИ
Фото галерија
Видео
Новински чланци
Актуелности
КОНТАКТ
Деканат
Продекани
Начелник класе
Студентска служба
Кадетски парламент
ИНФОРМАТОР О РАДУ