29.05.2017
Списак кандидата који су полагали провере физичке способности 25.05.2017.године

 


Списак кандидата који су полагали провере физичке способности 25.05.2017.г

 

Кандидати који су испuнили критеријуме провере физичке способности:

 

Редни
bр.
Број пријаве
Презиме и име
1.       
002
Чарапић Олга
2.       
003
Милетић Ђурђина
3.       
008
Марјановић Дајана
4.       
009
Којић Љубина
5.       
010
Крстић Селена
6.       
012
Илић Милица
7.       
013
Аризановић Сања
8.       
014
Васиљевић Тамара
9.       
016
Рајчевић Исидора
10.  
017
Сарвановић Данка
11.  
018
Драшковић Марија
12.  
022
Вукотић Јована
13.  
026
Лопатић Теодора
14.  
027
Гавриловић Маја
15.  
034
Ђокић Дијана
16.  
035
Јанковић Јована
17.  
037
Минић Дијана
18.  
039
Лилић Кристина
19.  
042
Шмигић Јована
20.  
043
Растић Мелка
21.  
044
Маврић Белма
22.  
051
Радосављевић Ивана
23.  
052
Мијатовић Тамара
24.  
054
Димић Јована
25.  
059
Варсаковић Сања
26.  
062
Нехез Тамара
27.  
065
Медић Драгана
28.  
068
Митевски Анастасиа
29.  
069
Пешић Милица
30.  
072
Ковачевић Милица
31.  
076
Суботић Јована
32.  
077
Младеновић Милица
33.  
078
Жабић Катарина
34.  
079
Андрић Милица
35.  
080
Лакетић Драгана
36.  
083
Јевтић Зорана
37.  
085
Јанковић Зорица
38.  
086
Дамјановић Бојана
39.  
087
Марковић Драгана
40.  
088
Кнежевић Марина
41.  
089
Малетић Нађа
42.  
093
Петровић Невена
43.  
094
Петковић Мина
44.  
097
Михајловић Марија
45.  
098
Миљковић Наталија
46.  
101
Маринков Милица
47.  
107
Ранђеловић Миљана
48.  
108
Рајчић Анђела
49.  
110
Божановић Марија
50.  
112
Вучковић Наталија
51.  
113
Гогић Валентина
52.  
117
Зонић Јована
53.  
119
Ристић Јована
54.  
120
Ристић Марија
55.  
121
Сарић Јелена
56.  
125
Томић Анђела
57.  
127
Филиповић Милена
58.  
129
Цветковић Наталија
59.  
131
Шћопић  Маша
60.  
133
Карановић Снежана
61.  
134
Апостоловић Бранислава
62.  
136
Јовановић Јелена
63.  
138
Антонић Анђела
64.  
139
Табанџелић Јована
65.  
141
Милошевић Татјана
66.  
144
Митровић Тања
67.  
145
Стојанчић Селена
68.  
148
Ђурић Јелена
69.  
001
Карановић Коста
70.  
015
Симић Лазар
71.  
019
Ђокић Петар
72.  
028
Милорадовић Илија
73.  
029
Филиповић Немања
74.  
041
Углић Махмуд
75.  
067
Ивановић Никола
76.  
074
Мијук Урош
77.  
081
Селаковић Виктор
78.  
090
Регојевић Душан
79.  
102
Костић Дарко
80.  
114
Грујић Александар
81.  
123
Станојевић Никола
82.  
124
Танасијевић Никола


Кандидати који нисu испuнили критеријуме провере физичке способности:

Редни
bр.
Број пријаве
Презиме и име
1.       
040
Милосављевић Тамара
2.       
070
Рајић Наташа
3.       
084
Бељански Исидора
4.       
096
Николић Катарина
 
ФАКУЛТЕТ
Историјат
Циљ школовања
Универзитет одбране
Организација
Самоевалуација
Акредитација
Документа
ДЕЛАТНОСТИ
Образовна
Научно - истраживачка
Здравствена
Издавачка
СТУДИЈЕ
Основне струковне
Интегрисане академске
Специјалистичке
Докторске
Здравствена струка и ужа специјализација
Програми усавршавања
НАСТАВНИЦИ И САРАДНИЦИ
Наставници
Сарадници
Избор наставника и сарадника
УПИС
Интегрисане академске студије
Специјалистичке студије
Докторске
Здравствена струка и ужа специјализација
Програми усавршавања
Архива
КАДЕТИ
Организација
Живот и рад
Кадетски парламент
Огласна табла
МЕДИЈИ
Фото галерија
Видео
Новински чланци
Актуелности
КОНТАКТ
Деканат
Продекани
Начелник класе
Студентска служба
Кадетски парламент
ИНФОРМАТОР О РАДУ